Kod:
SZCZEGÓŁY PROGRAMU
Avast 8 PL - Darmowy antywirus
pobrano 40285 razy
3.4
Data dodania:
2.04.2013
Licencja:
Freeware
Producent:
ANWIL Software
System:
Windows 2000/ XP/Vista /7
Stosowanie programów antywirusowych to konieczność. Niewiele jest jednak na rynku programów, które są skuteczne, na bieżąco aktualizowane oraz darmowe. Niemniej jednak wszystkie te trzy cechy posiada program Darmowy Antywirus Avast. Jest to topowe oprogramowanie do ochrony komputera przed szkodliwym oprogramowaniem zewnętrznym.

Cechą charakterystyczną dla Avasta jest jego wyjątkowa szybkość działania. Podczas gdy większość programów antywirusowych obciąża w znacznym stopniu komputer, Avast download doskonale komponuje się z systemem i jego działanie jest praktycznie niewidoczne a tym samym nie obciąża systemu. Program ten jest kompatybilny z większością systemów Windows, zarówno w wersjach 32 jak również w wersjach 64 bitowych. Olbrzymie wsparcie, jakie daje temu programowi jego twórca, czyli firma Avast Software, dodatkowo rozszerza jego możliwości. Darmowy Avast jest programem, który może działać w czasie rzeczywistym. To natomiast sprawia, że ochrona komputera odbywa się na bieżąco.

Codzienne aktualizacje sygnatur wirusów, nowoczesny interfejs, polska wersja językowa, te rzeczy sprawiają, że Avast pobierz jest jednym z najpopularniejszych programów antywirusowych w naszym kraju. Nowością w tym programie jest system reputacji plików. System ten ukazuje pliki, które są potencjalnie niebezpieczne dla działania naszego systemu. Dzięki temu użytkownik może zablokować pobieranie danych i ochronić swój komputer przed infekcją spowodowaną przez szkodliwe oprogramowanie.

Na tej podstronie możesz pobrać za darmowy Avast w wersji 8 PL - Darmowy antywirus. Plik ten ostatnio był aktualizowany 21.02.2013, ogólnie pobrano go już 40285. Dostępny do ściągnięcia za darmo Avast ma rozmiar 105.41 MB tak więc jego pobranie nie powinno Ci zająć dużo czasu. Download free na stronie plikas.pl jest bardzo szybki i prosty, każdy powinien sobie z nim poradzić. W razie jakichkolwiek problemów możesz się z nami skontaktować. Ściągnij online Avast chomikuj.