Kod:
SZCZEGÓŁY PROGRAMU
Skype 6.3 PL
pobrano 23295 razy
3.4
Data dodania:
2.04.2013
Licencja:
Freeware
Producent:
Skype Ltd.
System:
Windows XP/Vista/7/8
Początkowo Skype był typowym komunikatorem internetowym, z możliwością przeprowadzania rozmów głosowych, tekstowych oraz z możliwością transmisji wideo. Obecnie jednak funkcje programu zostały w znaczący sposób poszerzone. Najnowsze wersje Skype oferują oprócz komunikacji głosowej, tekstowej i wideo, również darmowe wykonywanie telefonów, faksów oraz wysyłanie smsów.

Skype jako darmowy komunikator głosowy już na samym początku powstał przede wszystkim z myślą o komunikacji w sieci poprzez dźwięk i obraz. Dlatego najnowsze wersje Skypa pobierz oferują transmisję dźwięku w bardzo dobrej jakości, oraz transmisję wideo w jakości uzależnionej od indywidualnego łącza internetowego oraz od kamery internetowej. Wszystkie rozmowy prowadzone poprzez Skajp są rozmowami bezpłatnymi, pobierana jest jedynie za wykonywanie połączeń na telefony komórkowe i stacjonarne, jednak stawka jest bardzo atrakcyjna. Skype jest obecnie najbardziej popularnym komunikatorem internetowym. Z każdą nową wersją programu powstają kolejne dodatkowe możliwości jakie stwarza program. Obecnie Pobierz Skype jest dostępny na komputery osobiste oraz na telefonu komórkowe, smartphony oraz tablety.

Szerokie możliwości zastosowania oraz spore wsparcie techniczne jakie otrzymuje Skype download od swojego wydawcy, sprawiają, że jest to komunikator bardzo rozwojowy. Nowoczesne opcje, takie jak SkypeIN, możliwość wysyłania smsów, możliwość podpięcia konta Skype z kontem Gmail oraz Facebookiem, te wszystkie możliwości stawiają Skype pobierz na czele wśród programów do komunikacji tekstowej oraz głosowej.

Na tej podstronie możesz pobrać za darmowy Skype w wersji 6.3 PL. Plik ten ostatnio był aktualizowany 21.02.2013, ogólnie pobrano go już 23295. Dostępny do ściągnięcia za darmo Skype ma rozmiar 29.2 MB tak więc jego pobranie nie powinno Ci zająć dużo czasu. Download free na stronie plikas.pl jest bardzo szybki i prosty, każdy powinien sobie z nim poradzić. W razie jakichkolwiek problemów możesz się z nami skontaktować. Ściągnij online Skype chomikuj.